Otwarte Zasoby Edukacyjne

Centrum e-Learningu wraz z Biblioteką Główną tworzy bazę powszechnie dostępnych zasobów edukacyjnych Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Dzięki uzyskanemu przez Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów, finasowaniu na realizację projektu „Zrównoważony Rozwój Uczelni” możliwe jest wyprodukowanie materiałów szkoleniowych w formule video learningu.

CeL URK   

 

Zachęcamy pracowników dydaktycznych i naukowych do tworzenia treści szkoleniowych w formie wideo learningu. Nagrane szkolenia (czas trwania pojedynczego szkolenia – 15 min) będą dostępne w bazie Otwartych Zasobów Edukacyjnych zarządzanych przez Bibliotekę Główną URK. Usługa nagrywania i montażu filmów szkoleniowo – dydaktycznych jest zapewniona przez firmę zewnętrzną, której koszty działalności są sfinansowane w ramach projektu Zrównoważony Rozwój Uczelni.

Celem nagrywanych filmów szkoleniowo - dydaktycznych jest promocja wiedzy, zasobów i popularyzacja dorobku naukowo-dydaktycznego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Zgodnie z założeniami projektu istnieje możliwość dowolnego wyboru miejsca nagrania (np.: studio centrum e-Learningu, plener, lokacje wydziałowe) i sposobu przedstawienia treści.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z pracownikami Centrum e-Learningu. 

mgr. inż. Piotr Dul
adres: al. 29 Listopada, Kraków
pokój: 135-137
e-mail: piotr.dul@urk.edu.pl
telefon.: 532 774 989

POWER
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Centrum e-Learningu
al. 29 Listopada 46
31-425
Kraków
+48 880 574 254
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Centrum Informatyki URK