O nas
 
CeL URK

 

Centrum e-Learningu zostało powołane w celu wzmocnienia innowacyjności oferowanych usług edukacyjnych i wsparcia rozwoju nowych form i metod dydaktycznych. Inicjatywa utworzenia Centrum e-Learningu powstała w Centrum Administracyjnego Wsparcia Projektów UR w czasie prac przygotowawczych nad wnioskiem o dofinansowanie projektu „Zrównoważony Rozwój Uczelni”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach PO WER.

Centrum e-Learningu udostępnia społeczności akademickiej możliwość korzystania z platformy do tworzenia i udostępniania e-laboratoriów i wykładów w systemie on demand. Środowisko e-laboratoriów jest spersonalizowane dla każdego studenta z nieograniczonym w czasie dostępem. Centrum e-learningu dysponuje profesjonalnie wyposażonym studiem nagrań i pracownią VRLab.

Jednostka aktywnie uczestniczy w rozwoju akademickiego zdalnego nauczania w Polsce, nawiązując współpracę z innymi centrami uczelnianymi i korporacyjnymi środowiskami e-edukacyjnymi.

POWER
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Centrum e-Learningu
al. 29 Listopada 46
31-425
Kraków
+48 880 574 254
© 2023 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Projekt i wykonanie strony: Centrum Informatyki URK